Fancy-19

4,900ден

Запознајте се со вистинската елеганција на нашиот букет од 17 рози, претставен во премиум стилизирана цвеќарска хартија. Секоја роза е избрана со внимание и може да биде во боја по ваша желба, што го прави овој букет идеален за секоја пригода. Не чекајте, порачајте го вашиот букет од 17 рози денес и направете ги вашите моменти незаборавни

Add drink

Drinks

Add balloon

Balloons

Add parfume

Parfumes

Add teddybear

Bears

Add chocolate

Chocolates

Dostava nadvor od Skopje

Total: 4,900ден
Categories: , Tags: , , Product ID: 5898

Description

Запознајте се со вистинската елеганција на нашиот букет од 17 рози, претставен во премиум стилизирана цвеќарска хартија. Секоја роза е избрана со внимание и може да биде во боја по ваша желба, што го прави овој букет идеален за секоја пригода. Не чекајте, порачајте го вашиот букет од 17 рози денес и направете ги вашите моменти незаборавни!