Bouquet-21

5,900ден

Зашеметете ја вашата љубена со нашиот букет од 31 еквадорски црвени рози, во топчест стил, завиткани во елегантна крафт-хартија. Нарачајте сега за неповторлив момент на љубов и восхит

Add drink

Drinks

Add balloon

Balloons

Add parfume

Parfumes

Add teddybear

Bears

Add chocolate

Chocolates

Dostava nadvor od Skopje

Total: 5,900ден
Categories: , Tags: , , Product ID: 5928

Description

Зашеметете ја вашата љубена со нашиот букет од 31 еквадорски црвени рози, во топчест стил, завиткани во елегантна крафт-хартија. Нарачајте сега за неповторлив момент на љубов и восхит