Bouquet-6

4,600ден

Фасцинантен скалесто реден фенси букет со црвени и бели природни еквадорски рози,декориран со премиум хартија и декоративни машни. Прекрасен подарок за оставање несекојдневен впечаток.

Category: Product ID: 2961

Description

Фасцинантен скалесто реден фенси букет со црвени и бели природни еквадорски рози,декориран со премиум хартија и декоративни машни. Прекрасен подарок за оставање несекојдневен впечаток.

Reviews

There are no reviews yet.

Be the first to review “Bouquet-6”

Your email address will not be published. Required fields are marked *