Bouquet-24

9,500ден

Фенси букет во тркалезна форма направен од 51 свежи Еквадорски рози со голема сатенска црвена машна. Изразување љубов на Ниво!.

Add drink

Drinks

Add balloon

Balloons

Add parfume

Parfumes

Add teddybear

Bears

Add chocolate

Chocolates

Dostava nadvor od Skopje

Total: 9,500ден
Categories: , , Product ID: 5942

Description

Фенси букет во тркалезна форма направен од 51 свежи Еквадорски рози со голема сатенска црвена машна. Изразување љубов на Ниво!.